vk.com facebook.com twitter
Ваше Право логотип

Весь спектр юридичних
та бухгалтерських послуг

Задати питання
Задайте питання
Головна
Юридичні послуги
Бухгалтерські послуги
Новини
Контакти

Згідно Постанови КМУ від 6 травня 2000 р. N 770 із змінами від 05.01.2011 для роботи Вашого підприємства необхідною є діюча ліцензія на право провадження господарської діяльності з використання наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів. Розгляд питання щодо прийняття заяв про видачу ліцензії здійснює тільки Державна Служба України з контролю за наркотиками. Ліцензійні органи знаходяться у місті Києві, процедура отримання ліцензій досить складна, тривала, потребує багато часу, комплексу відповідних знань та взаємодії. Саме тому, юридичне підприємство пропонує Вам послугу з підготовки документів та отримання ліцензії на зберігання, перевезення, придбання, пересилання, ввезення, вивезення, відпуск наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

В КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ ВХОДИТЬ:

• безкоштовне консультування з питань необхідності отримання ліцензії;
• підготовка пакету документів для оформлення дозволу про перевірку об’єктів на відповідність вимогам відносно зберігання, перевезення, придбання;
• кваліфікована підготовка та формування пакету документів та його подача у Державну Службу України;
• отримання Вашої ліцензії.
• отримання Вашої ліцензії.
Більш детальніше дізнайтесь зателефонувавши нам, або зверніться на нашу електронну адресу, фахівець нашої компанії абсолютно безкоштовно проконсультує та допоможе прийняти вірне рішення за телефонами: 096 097 6475 ; 095 831 4886 ; 048 7700788 Звертаємо Вашу увагу що допомога по оформленню документів може здійснюватися на різних етапах формування, або окремому в залежності від Вашої потреби, тому вартість наших послуг складається за домовленістю та приємно Вас здивують.